Jeziorna Osada powstała w 2012 roku. Usytuowana jest w miejscowości Gnojewo, przy drodze krajowej numer 22. Pomiędzy Tczewem a Malborkiem. Naszym celem jest zapewnienie odpoczynku i relaksu odwiedzających nas gościom. Osada znajduje się w spokojnej wsi, skąd można podziwiać wspaniały pejzaż żuławski, pośród łąk i pól. Nasi goście mogą zasmakować wspaniałych swojskich wyrobów, które zaspokoją gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszy. W naszej Karczmie serwujemy między innymi smaczne obiady z kuchni polskiej oraz gwarantujemy wspaniałą zabawę podczas imprez okolicznościowych.

01

Jedną z większych atrakcji naszej osady jest kąpielisko ze wspaniałą piaszczystą plażą oraz pomostem. Do dyspozycji Naszych gości jest również wypożyczalnia sprzętu wodnego między innymi rowerów wodnych.

Organizujemy imprezy integracyjne dla firm oraz wszelkiego typu imprezy okolicznościowe dla osób prywatnych. Do dyspozycji gości oddajemy chatę grillową pod strzechą, tereny rekreacyjne oraz przytulne domki i pokoje, zapewniające komfortowe noclegi niczym hotel czy pensjonat.

Agroturystyka na wsi to nie tylko tanie noclegi, ale również dodatkowe atrakcje. W odróżnieniu od obiektów takich jak pensjonat czy hotel dostarczamy dodatkowych atrakcji, o które trudniej w centrum miasta:

 - muzeum techniki rolniczej,

 - stara powozownia z odrestaurowanymi powozami,

 - kąpielisko

 - rowery wodne,

- możliwość wędkowania,

- przejażdżki bryczkami,

- wieżę widokową

- plac zabaw dla dzieci.

Ciekawostki jakie polecamy to m.in.: punkt widokowy na Zamek Malborski i okolice.

Przy Jeziornej Osadzie znajduje się stajnia oraz wybieg a także tereny do ujeżdżania koni. Nasi goście mogą podziwiać rzadkiego konia islandzkiego ( rasa hodowana przez górników – jest to bardzo spokojna rasa z drobnym krokiem co sprawia, że jest to idealny koń dla początkujących i głównie do jazdy dla dzieci) oraz kilka innych koni w tym małe kuce szetlandzkie.

Oferujemy przejażdżki bryczką, w zimie saniami. Godne uwagi jest muzeum techniki rolniczej i stara powozownia z odrestaurowanymi powozami ( najstarszy pochodzi z XVIII w.).

Zapraszamy na wypoczynek! Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.